SLEVA 25%

na telefonické VÝKLADY KARET

10 minutový VÝKLAD KARET

se SLEVOU 25% za 300,- Kč

SLEVA 25%

na telefonické VÝKLADY KARET

10 minutový VÝKLAD KARET

se SLEVOU 25% za 300,- Kč

NA VÁŠ HOVOR ČEKAJÍ TYTO NAŠE KARTÁŘKY

REFERENCE OD NAŠICH K​LIENTŮ

Běžný
tarif

40,- Kč

za minutu hovoru

906 400 400

Vybrat kartářku

Platba prostřednictvím Vašeho operátora

 • MAXIMÁLNÍ DÉLKA HOVORU 30 MINUT
 • voláte okamžitě
 • není nutná registrace
 • platíte Vašemu operátorovi
 • cena navýšená o provizi operátorovi
 • nelze volat se zahraničí

Zvýhodněný
výklad karet

30,- Kč

za minutu hovoru

226 258 000

Koupit výklad

Přímá platba provozovateli věštírny

 • výhodná cena
 • bez registrace zákazníka
 • platba platební kartou
 • platba převodem na účet
 • můžete volat ze zahraničí

CO JE TAROT

Tarot je balíček sestavený ze 78 mystických karet. Je v něm 22 listů tvořících Velkou arkánu, které představují osoby či věci symbolizující konkrétní vlastnosti nebo archetypy. Dalších 56 karet náležících do Malé arkány symbolizuje události, lidi, způsoby chování, myšlenky a činy, které provázejí naše životy. Po stovky let byl tarot nejdůležitější metodou, s jejíž pomocí se v západním světě věštilo, předvídala budoucnost a kráčelo po stezce vedoucí k sebezdokonalení. S vazbami na alchymii, psychologii, astrologii, numerologii, kabalu, křesťanskou mystiku, východní filozofii a mnoho dalších ezoterických tradic je tarot přístupný každému. Lze jej nazvat doslova zrcadlem lidské duše.


Každá karta má svůj obrázek, jméno a číslo – to vše představuje významné symboly a dodává konkrétní kartě nezaměnitelný význam. Na nejjednodušší základní úrovni je tarot univerzálním jazykem hovořícím prostřednictvím mnoha archetypálních symbolů. Pokud se naučíte rozumět významům skrývajícím se za jednotlivými symboly a pochopíte i vlastní reakce na ně, dokážete jednotlivé vlastnosti představované kartami rozeznávat i ve vlastním životě, pozitivním způsobem s nimi pracovat a posléze dosáhnout osobního rozvoje a zlepšení vztahů.


Symboly a archetypy mají hluboký smysl, přičemž u každého najdeme mnoho významových vrstev. Otevírají naší mysl pro poznání věcí ukrytých v hlubinách vlastní osobnosti. Díky nim můžeme vzít na vědomí vše, co se jinak snažíme podvědomě potlačit, odmítnout nebo zcela vypudit.


Trot zajišťuje bezprostřední a přímou cestu k pochopení vzorců a rytmů, na jejichž základě funguje lidský život. Z jakého si záhadného důvodu se současně zdá, jako by rovněž „předpovídal“ události a chování, k nimž teprve v budoucnu dojde. V tomto případě může jít o následek našich vlastních reakcí na symboliku obsaženou v obrázcích tarotových karet a na jejich výklad.


Často hledáme nějaký ukazatel směru, který by nám pomohl při rozhodování, nabídl potvrzení ve chvílích pochybností či dodal víru v budoucnost vztahu. Tarot dokáže poskytnout klíč k pochopení toho, co nás během dne potkalo, stejně jako k porozumění člověku, do něhož jsme se zamilovali. I v tomto případě ale platí, že karty odrážejí naše vlastní skryté touhy a cíle. Tarot může zvýšit naši schopnost sebepoznání, abychom dokázali přijímat vědomá rozhodnutí na základě pochopení příčin skrývajících se v pozadí dané situace. Ve skutečnosti tak vlastně platí, že v tarotu je obsaženo úplně všechno o nás samých.

KONTAKT

Novakorn s.r.o., IČ-05647002,
Vodní 970/1a, 602 00 Brno

Help linka: 606-114-099

E-mail: helpdesk(at)vestbazkaret.cz

© 2010-2024 • Všechna práva vyhrazena